Hakkımızda

Farkımız ne neden bizi tercih etmelisiniz?Kurucumuz Ahmet Narin Kimdir?

Farkımız ne

Çoğu zaman çocuğunuzun okul serüvenindeki başarısızlık sizi şaşırta bilmektedir. Başarısızlık sebepleri:

  • Endişe
  • Kendine güven
  • Motivasyon eksikliği
  • Öğretmenin frekansı ile uyuşmama
  • Dersi sevmeme

gibi bir çok nedeni olabilir.

15 yıllık özel ders deneyimimizle Ozeldersverilir.net olarak yüzlerce öğrencimizi hedeflerine ulaştırdık. Bazı öğrencilerimizin yorumlarına Referanslar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

En üst düzeyde profesyonellik, bilgi, sabır şefkat ve titizlikle öğretme gayreti içindeyiz. Öğrenciyi tanımak adına onu anlamak için öğrenci gibi onu dinleyerek, problemlerini anladıktan sonra doğru reçete ile başarıya ulaştırıyoruz.

Ebeveyn olarak kaygılarınız anlıyoruz. Çocukların güven, benlik duygusu ve motivasyonunu geliştirmek için çok çalışıyoruz ve en üst düzey başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çocuğunuzun yaşamında kalıcı bir fark yaratmak, öğrenme tutkularını beslemek için elimizden gelen her şeyi yapmaya söz veriyoruz. Özel Ders Verilir ile her zaman emin ellerdesiniz.

Misyonumuz

Özel Ders Verilir’in amacı, öğrencilere profesyonel öğretmenler sağlayarak akademik potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmaktır. Bir öğretmen bir öğrencinin akademik başarı, endişeleri, motivasyon ve derse ilgisi dahil birçok yönünü etkilediğini anlıyoruz. Özel ders vermek büyük bir sorumluluktur. Bu nedenle, mesleğini çok ciddiye alan öğretmenlerle halka hizmet etmeye kararlıyız.

Ahmet NARİN

Yozgat Merkez’de doğdu. Babası İdari işler sorumlusu, annesi ev hanımıydı. Dört çocuklu bir ailenin en büyüğü olan Narin, 14 yaşına kadar Yozgat’ta ikamet etti. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Babasının işi dolayısıyla İstanbul’a taşınan Narin, lise eğitimini İstanbul’da bitirdi. 

Uludağ Üniversitesi Fizik bölümünü kazanınca Bursa ilinde ikamet etmeye başladı. Üniversiteyi bitirdikten sonra yine Bursa’da bulunan Ekol Dershanesi, Akademi Dershanesi ve Açı dershanesinde öğretmenlik yaptı.

İstanbul iline tekrar dönen Narin burada bir çok okulda görev yaptı. Daha sonra sadece özel ders veren öğretmenimiz; bir çok öğrenciyi hayallerine kavuşturdu.

Ahmet Narin Evli ve iki çocuk babasıdır.

Şuan hala üstün zekalı öğrencilere stem eğimi, Astronomi, Fizik, Kimya, Biyoloji üzerine eğlenceli deneyler tasarlıyor ve yapıyor.

Özel ders vererek. Öğrencilerinin hayallerine kavuşmasına yardımcı oluyor.

15 Yıllık Tecrübe

100 lerce öğrencimizi hayallerine kavuşturduk. Sıra Sizde!

Tam Öğrenme Metodu

Bakarak değil Yaparak öğrenme ile % 100 Tam öğrenme

İlk Ders Ücretsiz

Karar vermenizi kolaylaştırmak için 1 saat ücretsiz tanıtım dersi veriyoruz.